<
SEARCH
Life coaching
Life coaching to specyficzna forma pomocy w zakresie rozwoju osobistego, budowania trwałych relacji czy radzenia sobie ze złymi nawykami. 
Coaching dodatkowo jest formą budowania silnych relacji w życiu osobistym, uczy osiągania celów wspólnie wytyczoną drogą. 
Czy nie jest?
Lifie Coaching

Life coaching nie jest terapią. Sesja umiejscowiona jest tu i teraz a jedynie dzięki wykorzystaniu narzędzi coach jest w stanie wspólnie z klientem zbudować jego drogę do osiągnięcia celu.

Jak często?
Sesji

Sesje coachingowe odbywają się nie częściej niż raz na siedem dni, ale także nie rzadziej niż raz na trzy tygodnie. Dzięki takiemu planowi sesji klient zauważa największe sukcesy.

Konsultacje

Nazywam to sesją zapoznawczą. W trakcie konsultacji poznasz zasady, jakimi kieruje się coaching. Jeśli powstanie 'chemia' pomiędzy nami, która musi w późniejszym etapie przerodzić się w zaufanie, wtedy przejdziemy do kolejnego etapu. Sesja zapoznawcza jest zawsze darmowa.

Sesje

Po naszej sesji zapoznawczej przychodzi czas na regularne sesje. Podczas tych sesji będziemy zajmować się istotnymi dla Ciebie sprawami. Sesja potrwa 50 do 80 minut i jest w 100% w wersji online. Ten etap naszej pracy potrwa tyle, ile Ty uznasz za stosowane, koszt sesji to 150 zł.

Follow-up

Po zamknięciu całego procesu istnieje możliwość wprowadzenia sesji, follow-up. Sesje te po dłuższym czasie np. 3 miesiące mają na celu zweryfikowanie wcześniejszych sukcesów. Tego typu sesje zazwyczaj są co dwa do czterech tygodnie i trwają około 90 minut. Cena jednej sesji to 250 zł.

Przykładowe tematy Twojej sesji!

Sprawy osobiste

Jak zbudować trwały związek? Jak złapać balans pomiędzy pracą a życiem? Jak nauczyć się spontaniczności? Dlaczego świat mnie przeraża? Skąd biorą się moje ograniczenia?

Relacje społeczne

Dlaczego wszystko odkładam na później? Dlaczego nie jestem w stanie działać tu i teraz? Skąd się biorą moje ciągłe obawy? Po co wymyślam kolejne scenariusze, zamiast działać?

Złe nawyki, jak one powstają???

Moim celem jest sukces, ale moją przeszkodą jest zły nawyk. Czy ty wiesz jakie nawyki rządzą Twoim życiem? A może już jesteś w stanie powiedzieć czy masz więcej dobrych, czy złych nawyków?

Asertywność w kilku krokach!

Utarło się powiedzenie, że asertywność do umiejętnośc mowienia NIE. No cóż, jest w tym trochę prawdy. Osoba asertywna to taka, która potrafi zawalczyć o swoje zdanie, swoje przekonania jednakże nie zawsze musi mówić nie.

Miłość ma Cię ogrzewać, a nie studzić!!

Najpierw walczysz ze sobą, aby pokochać, ta walka o miłość trwa czasami przez wiele lat. Kiedy stracisz już nadzieję, obniżysz swoje standardy, zaczynasz przezywać coś, czego dawno nie czułaś,...